CENÍK - služby jsou pouze v rámci ČR

Z DŮVODU MÉHO PRACOVNÍHO VYTÍŽENÍ JE TATO SLUŽBA DO ODVOLÁNÍ MIMO PROVOZ. DÁM VĚDĚT V LEDNU 2021, JAK NA TOM BUDU ČASOVĚ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A HEZKÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU 2021. DĚKUJI ZA VAŠÍ PŘÍZEŇ. Blogerka Michaella

1, Online hovor messenger, skype

(30 minut)                             

 Kč

2, Online psaní messenger, skype

(30 minut)

3, Klasický hovor přes telefon v rámci ČR

(30 minut, zavolám já Vám)

 Kč

4, Klasické psaní - dopis v rámci ČR

(pošlete mi dopis a já Vám odpovím také dopisem do 2 dní, v ceně je zahrnutý poplatek za obálku a známku)

 Kč

Chat přes messenger k vyzkoušení na 30 minut zdarma v určené dny 


0 Kč

  • Platba probíhá předem, číslo účtu a variabilní symbol zašlu na Váš email, stejně jako následné potvrzení o přijaté platbě. 
  • Objednáním a zaplacením dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních dat pro účely poskytnutí této služby.

Do objednávkového formuláře napište o jakou službu máte zájem. U hovoru a psaní si prosím vyberte termín dle volných termínů ZDE

Objednávku Vám potvrdím na email, pošlu údaje pro platbu a po přijetí platby na účet se uskuteční v domluvený den hovor, psaní. Dnes banky fungují rychle, nabízejí zdarma službu okamžitého připsání platby, stačí v internetovém bankovnictví označit, že chcete okamžitý převod na účet příjemce. 

U dopisu je průběh trošku delší, zaplatíte, potvrdím Vám objednávku a platbu a odpovím do 2 dní po obdržení Vašeho dopisu. V ceně je zahrnutý poplatek za obálku a známku. Cena je nízká z důvodu podpory obnovení psaní dopisů v naší republice.  Dopis jde zpět cca 3-5 dní, někdy i déle, záleží na rychlosti České pošty. 

Info - u zásilky je možné použít pro rychlé dodání v ČR známku A (26,-) a na obálku ke známce připište D+1, bude doručen rychleji. Bez poznámky se doručí jako se známkou B, takže by drahá známka neměla význam. Informace jsem získala rozhovorem s doručovatelkou na bezplatné lince České pošty.