DOPORUČUJI tyto služby a firmy a produkty


Doplňky stravy od firmy Valentus- na hubnutí, detox, péči o pleť a tělo, pro energii, péči o vlasy a nehty...

  • káva na redukci hmotnosti - Europe Joe Czech
  • džus na redukci hmotnost - Tropical Blast Czech
  • kako na redukci hmotnosti - Europe Cocoa Czech
  • kolagen na noc - Hibernate 8 Czech
  • mořský kolagen - Marine Collagen Czech


INFO O PRODUKTECH A OBJEDNÁVKY

https://www.osvezujicinapoj.cz/

VÝROBKY JSOU SCHVÁLENÉ PRO ČESKÝ PRODEJ 

...

Mám s výrobky a firmou osobní zkušenost. Jsem velmi spokojená, výrobky mi pomáhají se snižováním hmotnosti a cítím se více nabitá energií a méně unavená.

Blogerka Michaella

uLékaře.cz

Největší česká medicínská online poradna a průkopník v oblasti telemedicíny si klade za cíl zefektivnit a zkvalitnit české zdravotnictví. 

Potřebujete najít lékaře? Chcete se zeptat na své zdravotní problémy? Nebo se potřebujete objednat ke specialistovi? Tato poradna Vám se vším pomůže!

Web: https://www.ulekare.cz/ 

Fb: https://www.facebook.com/uLekare

...

Mám osobní zkušenost, nejen, že s firmou pár let spolupracuji, ale také jsem službu vyzkoušela a zdravotní sestra nám pomohla najít zubaře pro celou naši rodinu kousek od našeho bydliště. Dva roky jsem marně hledala zubaře, pak stačil jeden hovor a podařilo se. Moc děkujeme!

Blogerka Michaella

Domov-design-Jiřina Bajajova

Paní Jiřina Bajajová bydlí  v Korouhvi u Poličky. Podniká v oblasti aranžování květin a bytových doplňků a věnuje se zvelebování interiéru a exteriéru. 

Fb: https://www.facebook.com/jirinabajajova.design

...

S paní Jiřinou jsem dělala dvakrát rozhovor a můžu ji jen doporučit. Věci, které vyrábí jsou nádherné a kvalitní.  Sama si budu teď pár věci objednávat, určitě dám pak foto na zeď fb. 

Blogerka Michaella

Designová dílna Kovaný Petr 

Řemeslo jako design. Design autentického starého dřeva a kovářské práce z jiného úhlu pohledu. Rukama od začátku až do konce. 

Firma je z Jindřichova Hradce, majitelé jsou Simona a Petr Bohatí.  

Web: https://www.kovanypetr.cz/

Fb: https://www.facebook.com/KovanyPetr

...

S touto firmou jsem dělala dvakrát rozhovor a jsem nadšená z jejich výrobků ze dřeva v kombinaci s kovem a jinými prvky. Za mě mají palec nahoru!

Blogerka Michaella

Malíři Natěrači CZ 

Malíři pokojů a natěrači. V období let 2000 až 2020 provedli malířské práce v 10 598 soukromých bytů a 3 306 rodinných domů. Pro své zákazníky profesionální malířská firma vytváří ty nejvýhodnější podmínky.  

Web: https://www.maliri-nateraci.cz/

Fb: https://www.facebook.com/MaliriNateraciCZ

...

Nechala jsem si od této firmy vymalovat tento rok v únoru 2 pokoje a upravit pár věcí na stropě. Během jednoho dne bylo vše krásně vymalované a uklízené. Žádná starost, jenom radost.  Jsem s firmou spokojená!

Blogerka Michaella

Květinářství Silvie Petrášové v Českém Těšíně na Hlavní třídě

Květinové dekorace svatební, pietní, vazba věnců, výzdoby interiérů, příležitostní vazba. Dekorace z živých, umělých i suchých květin. 

Fb: https://www.facebook.com/kvetinarkasilviepetrasova

...

Moc ráda chodím do tohoto květinářství nakupovat, nejen živé a pokojové květiny, ale i různé dekorace do bytu. Silvie je skvělá květinářka, má plno spokojených zákazníků a její cit pro krásu se odráží na celé její práci. Za mě určitě doporučuji. 

Blogerka Michalla


ESSENS Czech

Firma je česká a je z Brna. Vznikla v roce 2011. Od té doby používám jejich parfémy (s 20% parfemaci) a kosmetiku, i věci pro zdraví a do domácnosti. Jsem velmi ráda, že se firma v sortimentu výrobků a služeb rozšiřuje a nabízí opravdu kvalitní věci. 

web: https://www.essens.cz/

FB: https://www.facebook.com/essensczech


Za mě DOPORUČUJI! Pokud se chcete zaregistrovat a mít výrobky za nákupní ceny, stačí na webu kliknout na REGISTROVAT SE

do ID sponzora dejte číslo 10000025 (objeví se Vám moje jméno Michaela Cahelová). Budete patřit do mé skupiny a můžete se na mě obracet s jakýmkoli dotazem. Ráda pomůžu. 

Po vyplnění registrace Vám přijde do emailu info s členským číslem a pinem. Pin slouží pro budoucí vyzvedávání finančních bonusů (odměn) za Vaše objednávky. Na e-shopu klikněte na PŘIHLÁŠENÍ a zadejte Vaše členské číslo (ID) a do hesla dejte pin. E-shop Vám vyzve, ať zadáte svoje heslo, zadejte heslo silné (malé a velké písmeno, číslici, znak). Někde si pak heslo zapište, budete ho používat při dalších přihlášeních do e-shopu.    

Možnost zakoupit vzorky

Blogerka Michaella

Atelier Rosana
make-up & creative artist

Vizážistka a umělkyně - Beáta Hlaváč z Českého Těšína.


Web: www.atelierrosana.cz

info@atelierrosana.cz
tel.: +420 775 068 888  

...

Tato žena je úžasná a její obrazy jsou nádherné. Byla jsem na její výstavě a odnesla si krásné zážitky a pozitivní energii. Když se usměje a povídá si s Vámi, svítí na Vás sluneční paprsky a její slova hladí po tváří. 

Za mě určitě doporučuji. Je profík ve všem, co dělá. 

Blogerka Michaella

Máte zájem o rozhovor a následnou prezentaci a doporučení Vaši firmy? Kontaktujte mě. Rozhovor = 500 Kč + zveřejnění a prezentace na dalších webech a doporučení zdarma.