Co potřebuješ, jsi hlavně TY SÁM

10.03.2021

Není divu, že na mnoho hezkých věcí v dnešní době zapomínáme a nemyslíme. Jsme zahlceni a přeplněni stresem, negacemi, strachem, obavou, nejistotou. Bojíme se co bude. Hledáme odpovědi. Na sebe vůbec nemyslíme. Skončí to někdy? NEVÍM. 

Co však VÍM, JE POTŘEBA ZAČÍT NA SEBE MYSLET! ROZMAZLOVAT SE, DOBÍJET BATERKY. A POSTUPNĚ SVOJI ENERGII PŘEDÁVAT NEJBLIŽŠÍM A DÁL DO PROSTORU, BUDE PAK KOLEM NÁS. 

Jinak vyhoříme (všichni) a budeme jen chodící bytosti bez duše. Bez zdroje. Prázdní, bez úsměvu, bez radosti. To chceme? NECHCEME! 

Když člověk přijde o všechno a useknou mu ruce nebo nohy, nebo nevidí hledá možnosti a snaží se začít od začátku a vymýšlí jak přežít, jak se přizpůsobit situaci, učí se a rozvíjí své další schopnosti. Je zvláštní, že takoví lidé jsou většinou pak kouči a mentoři pro druhé, rozdávají kolem sebe radost a motivují k životu a lidé je obdivují za jejich sílu a radost ze života. Kde se to v nich bere? 

  • JE TO SÍLA UVNITŘ, CHTÍT PŘEŽÍT A CHTÍT ŽÍT, I PŘES PŘEKÁŽKY. 
  • NEVZDÁVAT TO. 
  • VNITŘNĚ NEVYHOŘET. 
  • BUDOVAT SVÉ VNITŘNÍ BOHATSTVÍ, UDRŽET SI PSYCHIKU A DUŠEVNÍ ZDRAVÍ. 
  • VŽDY JE NADĚJE A CESTA. VŽDY SE DÁ S TÍM NĚCO DĚLAT. 
  • JE TO O NADĚJI. O TOUZE DÝCHAT, ŽÍT A PŘEŽÍT. 

Co potřebuješ, jsi hlavně TY SÁM, TVŮJ VNITŘEK a TVÉ ROZHODNUTÍ JÍT DÁL. NEVZDÁVAT TO. NIC NEVZDÁVAT. NEBÁT SE. HLEDAT. BUDOVAT UVNITŘ SEBE RADOST A NOVOU ENERGII PRO DALŠÍ DNY. 

Tento čas je změnách. Pokud je potřeba některé věci ve tvém životě udělat jinak, udělej to. Neboj se toho, prostě přišel čas na změnu. Začni znovu nebo pokračuj jinak. Podívej se na své problémy z jiného úhlu. Hledej a najdi opět sebe a svoji sílu žít! Máš pořád čas.

Tolik k mému zamýšlení.

(Použila jsem velká písmena z důvodu důležitosti sdělení, zdroj obrázku pixabay)

Tolik k mému zamýšlení.