Milujte svůj život a on bude milovat vás. Staňte se láskou

11.10.2020

Jsem plná lásky k životu a proto začnu tímto: Milujte svůj život! Základem všeho je důvěra v sebe a život. Pokud máte pochybnosti, nikdy nebudete spokojeni a nenajdete svoje štěstí. Když uvěříte životu a budete ho milovat, hodně věcí se v něm změní. Začne do něj více proudit láska a vy se časem změníte v lásku. Být láskou je krásné. Láska je milující, pečující, dodává sílu a vnitřní radost.

Kdo se chce stát láskou, musí znát své nitro

Je důležité o sobě vědět: co potřebujete, po čem toužíte a jaké věci vás naplňují štěstím. Vnitřní síla, která je uvnitř každého z nás umí léčit, motivovat a uzdravovat. Když se na sebe napojíte a vytvoříte se svým vnitřkem silné pouto, naplníte svůj život láskou a bude se vám dařit. 

Láska vás naplní a budete zářit spokojeností

Všichni umíme milovat a s láskou se nám lépe žije. Obklopte se láskou, dívejte se na sebe a druhé milujícím pohledem. Zasloužíte si mnohem více, než jen přežívat. Lásku máme v srdci, proudí celým tělem. Láskou můžete naplnit i lidi kolem sebe. Láska je energie plná světla a klidu. Je třeba věřit v sílu změny


  • Udělejte z myšlenky o změně hnací motor.
  • Za vše, co se nám děje si můžeme ve většině případech sami.
  • Vše záleží na reakci, jak jsme přijali určitě skutečnosti a situace, které do našeho života přicházejí.
  • Vytvořte si svoji afirmaci a řekněte nahlas: "Miluji svůj život".
  • Záleží na vás, jaké semínka do svého života zasadíte. Pozitivní přinesou pozitiva a z negativních si zaděláváte na pěkné starosti.
  • Mluvte o všem dobrém, co se vám v životě stalo.
  • Udělejte si přehled záchytných bodů lásky a dejte si je třeba do rámečku na zeď nebo do své knížky splněným přání - ( sňatek, narození dětí, nejkrásnější dovolená, milované osoby, splněné sny a přání...).
Co máme v hlavě, máme i ve svém životě. Co si o sobě a druhých myslíme, to přeneseme do své reality a stane se. Vyzkoušejte vytvořit ve své hlavě myšlenky klidné a harmonické, promítne se vše pak i do vašeho života.Láska je lék a pokud se naučíte se sebou pracovat a budete milovat nejen svůj život, ale i sami sebe, projdete transformací k sebelásce


Nejedná se o nějakou namyšlenou a sobeckou záležitost, jak si někdo myslí. Sebeláska je velká a upřímná sebeúcta k sobě a radost a obdiv z toho, jak funguje naše mysl i tělo. Je to také respekt před vlastním já. Jedná se o milující sebepřijetí sebe, se vším všudy.

Na závěr to řeknu ještě jednou - miluj svůj život a on bude milovat tebe. Miluj sebe a projdeš proměnou lásky, která je startovacím motorem pro všechno krásné.


Článek byl publikovaný na zenysro 21. 5. 2019