NEZÁVAZNÁ NABÍDKA - PARFÉMY, KOSMETIKA, VÝROBKY PRO ZDRAVÍ A DO DOMÁCNOSTI


Pokud milujete kvalitní výrobky a kvalitní parfémy, zaregistrujte se na e-shopu na stránkách Essens Czech s.r.o https://www.essens.cz/registration.php

Pro zájemce ze Slovenska jsou stránky pro registraci https://www.essens.sk/registration.php

INFO K REGISTRACI - U registrací si firma hlídá, že osoba je opravdu reálná a nedochází k fiktivním (podvodným) registracím, proto je RČ u registrace důležité. Nemusíte se bát, firma dbá na pečlivou ochranu dat.

KLIKNĚTE NA REGISTROVAT SE a do ID sponzora dejte číslo 10000025 (objeví se Vám moje jméno Michaela Cahelová). Budete patřit do mé skupiny a můžete se na mě obracet s jakýmkoli dotazem. Ráda pomůžu.

Po vyplnění registrace Vám přijde do emailu info s členským číslem a pinem. Pin slouží pro budoucí vyzvedávání finančních bonusů (odměn) za Vaše objednávky. Na e-shopu při prvním přihlášení klikněte na PŘIHLÁŠENÍ a zadejte Vaše členské číslo (ID) a do hesla dejte pin. E-shop Vám vyzve, ať zadáte svoje heslo, zadejte heslo silné (malé a velké písmeno, číslici, znak). Někde si pak heslo zapište, budete ho používat při dalších přihlášeních do e-shopu.

VEŠKERÉ VĚCI Z TOHOTO E-SHOPU A OD TÉTO FIRMY JSOU VELMI KVALITNÍ A MŮŽETE VĚŘIT MÉMU DOPORUČENÍ. VYZKOUŠELA JSEM VÍCE FIREM A VYZKOUŠELA MNOHO JINÝCH VÝROBKŮ A ZŮSTALA U TÉTO, PROTOŽE SPLŇUJE MOJE NÁROČNÉ POŽADAVKY. JSEM SILNÝ ALERGIK A JSEM DOST VYBÍRAVÁ A OPATRNÁ NA TO, CO POUŽÍVÁM. Blogerka Michaella

Blogerka Michaella / Onlinepokec.cz